manicure
Paznokcie

Co jest niezbędne przy manicure hybrydowym?

Tak naprawdę wykonanie manicure hybrydowego nie wymaga od pań specjalnych umiejętności. Wiele kobiet po prostu na sobie uczy się malować paznokcie hybrydami i trzeba przyznać, że całkiem dobrze im to wychodzi. Taki manicure hybrydowy jest elegancki, trwały i bardzo odporny. Warto więc nauczyć się wykonywać go samodzielnie, gdyż pozwoli on paniom zaoszczędzić sporo czasu na malowaniu paznokci zwykłymi lakierami.

Modny manicure hybrydy krok po kroki

Modny manicure hybrydy wybierają panie, które uwielbiają mieć perfekcyjne wykonane paznokcie. Wiele z nich w tym celu odwiedza salony kosmetyczne, gdzie profesjonalne manicurzystki wykonują taki manicure w cenie od około 60 zł do nawet 150 zł. Dlatego też pragmatyczne kobiety coraz częściej chcą zaoszczędzić i wybierają samodzielne wykonywanie hybryd w swoich domach.

Co jest niezbędne?

Manicure hybrydowy (spójrz na to) powstaje w zaledwie 1,5 godziny. Dobrze jest więc wyposażyć się w najlepszej jakości akcesoria, by móc samodzielnie zrobić efektowne paznokcie we własnym domu. Warto kupić zestaw startowy u dobrego producenta lub po prostu skompletować niezbędne rzeczy samodzielnie. Obowiązkowo należy więc kupić: lampę LED lub UV, kilka lakierów hybrydowych, pilniki papierowe, bazę, top, odtłuszczacz, aceton oraz waciki bezpyłowe. W związku z tym, iż każdy producent lakierów sugeruje inny czas utrwalania, trzeba zapoznać się ze szczegółową instrukcją. Taki zestaw na początek zdecydowanie wystarczy. Jego koszt nie powinien przekroczyć więcej niż 150 – 200 zł. Panie, które chcą rozpocząć swoją przygodę z hybrydami zdecydowanie mają w czym wybierać.

Możliwość komentowania Co jest niezbędne przy manicure hybrydowym? została wyłączona