nonowe lakiery
Makijaż

Lakiery neonowe – absolutny hit lata

Lakiery neonowe są wyraziste i przyciągają uwagę. Zwykle wybierają je młode, przebojowe i odważne kobiety. Latem jednak pasować będą również tym paniom, które na co dzień stronią od intensywnych barw. To pora roku idealna na modowe eksperymenty!

Kolory neonowe, czyli jakie?

Neonami nazywane są wszystkie te barwy, które są intensywne, soczyste, pełne koloru i dobrze widoczne z daleka. Najczęściej występują w takich odcieniach jak żółć, pomarańcz, limonka i zieleń. Nie da się stworzyć neonowych odcieni z takich barw jak niebieski, zielony, czy brązowy.

Lakiery neonowe sprawiają, że paznokcie są doskonale widoczne z daleka. To, że neony dosłownie biją po oczach to najbardziej charakterystyczna cecha tych kolorów.

Komu pasują neonowe paznokcie?

Kobiety, które chcą zdecydować się na neonowy lakier na swoich paznokciach, nie powinny oglądać się na innych. Ważne, że same będą dobrze czuć się z paznokciami, które mają tak intensywny kolor. Nie ma sensu oglądać się na innych, bo krytycy znajdą się zawsze i wszędzie. Zatem jeśli jakaś kobieta czuje, że chce pójść w neonowe trendy, koniecznie powinna to zrobić.

Neonowe paznokcie najczęściej wybierają te panie, które nie boją się eksperymentować ze swoją urodą. Jednak o ile zmiana fryzury (cięcie, nowy odcień farby) pozostaje z kobietą na dłużej, o tyle paznokcie można malować wielokrotnie. Nawet lakiery hybrydowe i żelowe można zdjąć, jeśli okaże się, że wybór nie był trafiony. Tym bardziej warto zaryzykować i sprawdzić, czy letnie trendy to coś odpowiedniego.

Do czego pasują neonowe paznokcie?

Sprawa jest prostsza niż wszystkim się wydaje. Kolor paznokci nie musi pasować do koloru stroju ani ogólnej stylizacji. Lakiery neonowe wyglądają pięknie na opalonej skórze dłoni, dlatego latem – bez względu na własne przyzwyczajenia – warto wybrać intensywną zieleń lub pomarańcz na swoje paznokcie.

Jedynie kobiety, które pełnią poważne funkcje, muszą uważać z paznokciami. Może się okazać, że neonowy lakier u sędziny lub ważnej polityczki to zbyt wiele dla zazdrosnych oczu osób postronnych.

Możliwość komentowania Lakiery neonowe – absolutny hit lata została wyłączona