Tahe
Pielęgnacja

Czym charakteryzują się kosmetyki Tahe?

Tahe to ciesząca się uznaniem hiszpańska marka, z której produktów korzystają zarówno salony fryzjerskie, jak i osoby chcące przeprowadzać profesjonalną pielęgnację włosów w domu. Wysoką jakość kosmetyków potwierdzają liczne badania prowadzone w specjalistycznym laboratorium. W skład szerokiej oferty marki wchodzą kosmetyki służące do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Specjaliści dbają o idealny skład wszystkich produktów.

Czym wyróżniają się profesjonalne kosmetyki Tahe?

W ofercie Tahe na https://bellita.pl/tahe znajdują się m.in. farby do włosów z obniżoną do minimum zawartością amoniaku. Receptura jest pozbawiona wielu szkodliwych dla włosów składników – zastępują je natomiast oleje i woski roślinne posiadające właściwości pielęgnujące. Dzięki temu włosy bezpośrednio po farbowaniu mogą być zdrowe i pełne życia. Zarówno farby, jak i inne produkty marki, można spotkać w profesjonalnych salonach fryzjerskich, co stanowi dowód ich wysokiej jakości. Te kosmetyki fryzjerskie są znane na polskim rynku od ponad dziesięciu lat. Cenią je mieszkańcy jeszcze ponad pięćdziesięciu innych krajów.

Co warto wiedzieć o składzie kosmetyków Tahe?

Specjaliści tworzący kosmetyki Tahe dbają o zawarcie w składzie niezbędnych witamin, białek oraz aminokwasów. W produktach marki znajdują się naturalne składniki, takie jak:

  • keratyna,
  • kwas hialuronowy,
  • kolagen,
  • olejek arganowy,
  • wyciąg z bambusa,
  • komórki macierzyste pochodzenia roślinnego.

Nie ma tu z kolei miejsca na parabeny i mocne konserwanty. Jeśli tylko istnieje taka możliwość, sztuczne substancje są zastępowane tymi naturalnymi. Warto mieć na uwadze, że kosmetyki Tahe przeznaczone są nie tylko dla kobiet – w ofercie znajdują się również produkty przeznaczone dla mężczyzn, z których korzystają pracownicy profesjonalnych salonów fryzjerskich oraz barberskich.

Możliwość komentowania Czym charakteryzują się kosmetyki Tahe? została wyłączona