lakiery świecące w ciemności
Paznokcie

Najmodniejsze lakiery świecące w ciemności

Pięknie pomalowane paznokcie są wizytówką każdej kobiety, a więc należy zadbać i pielęgnować nie tylko dłonie, ale i chodzić regularnie do salonu i zrobić manicure, który będzie nie tylko elegancki, ale równocześnie modny. Obecnie dużym zainteresowaniem i popularnością cieszą się lakiery świecące w ciemności.

Manicure – w domu czy w salonie kosmetycznym?

W dzisiejszych czasach praktycznie w każdej nawet niewielkiej miejscowości są salony urody, w których można zrobić sobie manicure. Takie zabiegi nie są drogie, a dodatkowo pozwalają się zrelaksować i trochę odstresować. Oczywiście można kupić sprzęt i samodzielnie w domu zrobić modny i stylowy manicure, ale trzeba mieć choć trochę zdolności, aby nie tracić bez sensu czasu i materiałów. Z racji tego, że za pomalowanie paznokci nie trzeba dużo płacić, to warto się zdecydować na wizytę u profesjonalistki, która zadba nie tylko o modny wzór i kolor na paznokciach, ale użyje też najlepszych lakierów i podkładów, które zawierają witaminy wzmacniające paznokcie.

Jakie kolory paznokci są modne w tym sezonie?

Tak naprawdę ciężko jest stwierdzić, co jest modne, a co nie, ponieważ w kwestii mody wszystko się zmienia bardzo szybko, a i od paru lat przyjmuje się, że na topie jest wszystko, co jest ciekawe i gustowne. Tak też jest z paznokciami i kolorami lakierów, choć oczywiście zawsze coś jest chętniej wybierane. Jeśli któraś z pań chce być zauważona, to powinna wybrać lakiery świecące w ciemności marki Makear. Chętnie wybierane są takie kolory jak:

  • biel,
  • czerwień,
  • czerń,
  • niebieski,
  • żółty.

Wybór koloru należy też dopasować do stylu życia, a czasami do pracy, którą się wykonuje.

Świecące w ciemności lakiery dla odważnych kobiet

Manicure może być delikatny, a więc paznokcie można pomalować pastelowym lakierem, by nie rzucały się w oczy, ale też można wyróżnić się paznokciami i pokazać trochę swoją bardziej szaloną stronę. Idealnym rozwiązaniem są lakiery świecące w ciemności, które można znaleźć w ciekawych kolorach i odcieniach. To hit tego sezonu i warto, chociaż w okresie wakacyjnym trochę poeksperymentować i zrobić dla siebie coś wyjątkowego.

Możliwość komentowania Najmodniejsze lakiery świecące w ciemności została wyłączona