Czym wykonać stylizację paznokci
Paznokcie

Czym wykonać stylizację paznokci?

Ciężko tak naprawdę obyć się bez trwałych stylizacji paznokci. Takich, które są w stanie wytrzymać przez wiele tygodni na paznokciach. Nie można powiedzieć, że rynek kosmetyczny w całości zrezygnował z tradycyjnych lakierów do malowania paznokci. Nadal pewien odsetek kobiet je stosuje. Używają ich młode kobiety. Jednak lakiery hybrydowe i żelowe dzierżą palmę pierwszeństwa. Wśród nich znajdują się lakiery kauczukowe. Co należy wiedzieć o tych ostatnich produktach?

Kauczukowe lakiery hybrydowe

Gdyby ktoś chciał je określić to musiałby tak naprawdę powiedzieć, że ma do czynienia z lakierami hybrydowymi opierającymi się na kauczukowej formule. Co jednak je wyróżnia, że nie są one tak same, jak tradycyjne hybrydy? Oto kilka cech głównych, które należy wyróżnić:

  • formuła – bazująca na kauczuku, dzięki czemu lakier jest w stanie lepiej dopasować się do płytki paznokcia. Produkt polecany jest w szczególności do paznokci łamliwych.
  • trwałość – w szczególności, jeżeli mowa jest o odporności na uszkodzenia mechaniczne. Jest w stanie wytrzymać na płytce paznokcia nawet do kilku tygodni.
  • konsystencja – średnio gęsta, która bez żadnych problemów rozprowadza się po płytce do paznokcia

Kauczukowe lakiery do paznokci z https://makear.pl/pl/menu/bazy-kauczukowe-526.html są produktami, które zostały docenione już nie tylko przez kosmetyczki, ale również przez klientki.

kauczukowe lakiery do paznokci na dłoni

Manicure lakierem kauczukowym

Dobrze, już wiadomo, z jakich produktów kosmetycznych mogą korzystać osoby zajmujące się zawodowo wykonywaniem stylizacji paznokci. Trzeba jednak wiedzieć, że bazy kauczukowe muszą zostać nałożone w prawidłowy sposób. W innym bowiem wypadku może się bowiem okazać, że cała stylizacja będzie miała trwałość porównywalną do tradycyjnych lakierów do malowania. Takich sytuacji na pewno chce uniknąć każda kosmetyczka, więc należy uważać. To właśnie dlatego warto zainteresować się szkoleniami, które pomagają poznać takie produkty kosmetyczne, jak lakiery kauczukowe. Warto z nich korzystać, jeżeli ktoś chce wiedzieć, jak można na nich pracować na paznokciach.

Możliwość komentowania Czym wykonać stylizację paznokci? została wyłączona