błyszczyk essence na objętość ust
Makijaż

Essence błyszczyk – dlaczego warto na niego postawić?

Essence błyszczyk to kosmetyk cieszący się wyjątkowo dużą popularnością wśród przedstawicielek płci pięknej. Nie ma się temu co dziwić, bo jest to kosmetyk uniwersalny, a więc przeznaczony dla wielu kobiet i na różne okazje. Zanim jednak podejmie się decyzję o zakupie jakiegoś konkretnego błyszczyka, warto zastanowić się nad tym, jaki on powinien być. 

Dlaczego warto mieć w swojej kosmetyczce błyszczyk do ust?

Essence błyszczyk to kosmetyk, z którego może być zadowolona zarówno młoda, jak i dojrzała przedstawicielka płci pięknej. Co takiego można jednak zyskać dzięki stosowaniu błyszczyka? Okazuje się, że całkiem sporo. Wiele jednak zależy od tego, jaki konkretnie odcień kosmetyku się wybierze. Dzięki błyszczykowi na pewno można jednak dodać swoim ustom nieco połysku. Wiele błyszczyków ma także działanie koloryzujące oraz nawilżające. Kosmetyk ten będzie idealny zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Co ciekawe, transparentny błyszczyk można wykorzystać nie tylko na usta. Dzięki naniesieniu go na kości policzkowe oraz na łuki brwiowe uzyska się efekt promiennej skóry. Błyszczyk do ust może zatem przyjść z pomocą kobietom, którym skończył się tradycyjny rozświetlacz. 

błyszczyk essence różowy

Essence błyszczyk – jaki wybrać?

Essence błyszczyk znaleźć można w wielu drogeriach, zarówno tych internetowych, jak i stacjonarnych. Kosmetyki tej marki są bowiem bardzo popularne, co może wynikać z ich korzystnego stosunku ceny do jakości. Wybierając błyszczyk należy zwrócić uwagę na różne kryteria. Na pewno dobrze byłoby przyjrzeć się:

  • odcieniowi błyszczyka
  • zawartości drobinek
  • konsystencji 

Wbrew pozorom, nie każda kobieta oczekuje tego, że błyszczyk będzie miał działanie koloryzujące. Sporo pań stawia na kosmetyki transparentne, które idealnie nadają się do stosowania na usta pomalowane wcześniej matową szminką. Dzięki temu, można dodać swoim ustom nieco połysku. Dla większości kobiet istotne jest to, aby błyszczyk nie kleił się zbyt mocno. W przeciwnym razie, jego aplikacja może być nieco utrudniona i nieprzyjemna. 

Możliwość komentowania Essence błyszczyk – dlaczego warto na niego postawić? została wyłączona