hybrydy love
Paznokcie

Jakie zalety mają lakiery hybrydowe termiczne ?

Oryginalny lakier termiczny w odróżnieniu od tradycyjnych lakierów do paznokci pod wpływem wzrostu temperatury zmienia swój kolor. Im wyższa temperatura, tym oczywiście na jaśniejszy odcień można liczyć. W dzisiejszych czasach praktycznie każda szanująca się marka oferuje rewelacyjne lakiery termiczne, dlatego też tym bardziej warto poznać ich największe atuty.

Niesamowity efekt

Największym atutem lakierów hybrydowych termicznych jest oczywiście to, że oferują one niesamowity efekt. Kolorystyczny kontrast po nałożeniu lakieru termicznego zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet, które poszukują niepowtarzalnego manicure. Jest to idealny wybór przede wszystkim dla tych Pań, które poszukują ciekawej alternatywy dla klasycznego french manicure. Oryginalny lakiery hybrydowe termiczne jest doskonałym wyborem nie tylko dla młodych, ale również dla starszych kobiet.

Jak prawidłowo stosować?

Na półkach sklepowych bez problemu można znaleźć lakier termiczny w wielu wersjach kolorystycznych. Producenci oferują jasne pastele, jak i również ciemne burgundy. Z praktycznego punktu widzenia lakiery hybrydowe termiczne nakłada się w identyczny sposób, jak klasyczne lakiery hybrydowe. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt warto dokupić porządną lampę UV lub LED. W pierwszej kolejności należy nałożyć na płytkę bazę i utwardzić ją pod lampą. Dopiero wtedy można nanieść dwie warstwy lakieru termicznego. Ostatni etap polega na nałożeniu bezbarwnego top coate. Lakiery hybrydowe termiczne utrzymują się nawet do dwóch tygodni. Do największych zalet można zaliczyć także bardzo atrakcyjną cenę. Więcej informacji znajdź tutaj: https://provocater.pl/termiczne-lakiery-hybrydowe

Możliwość komentowania Jakie zalety mają lakiery hybrydowe termiczne ? została wyłączona