Mokosh
Pielęgnacja

Marka Mokosh przyjazna każdemu

Pielęgnacja skóry powinna być kluczowym elementem codziennej rutyny. Ważne jest wybieranie świadomych, ekologicznych marek, które stawiają na naturalne składniki. Właśnie taką marką jest Mokosh Cosmetics. Ich produkty są w stu procentach dopracowane, a także ujmujące swoją konsystencją i zapachem. Nazwa firmy pochodzi od starosłowiańskiej bogini Mokosz opiekującej się plonami i kobietami. Marka Mokosh również czule otula wszystkie kobiety starannie wyselekcjonowanym składem kosmetyków.

Ekologiczna marka

Ekologiczne działania marki Mokosh (https://byhealth.pl/mokosh) nie kończą się jedynie na naturalnym składzie kosmetyków. Marka angażuje się także w szereg działań mających pomóc naszej planecie. W ramach akcji #Ziemia to dom Mokosh promuje i wciela w życie takie działania jak:

  • Zmniejszanie emisji dwutlenku węgla 
  • Rezygnacja z plastiku i używanie papieru 
  • Ponowne wykorzystanie szklanych opakowań 
Mokosh

Marka zapewnia, że ich działania ekologiczne są formą podziękowania za dary otrzymane od natury, z których produkują swoje kosmetyki. Do wzięcia udziału w akcji zachęcają także inne firmy, aby wspólnie tworzyć dobro dla naszej planety.

Produkty marki Mokosh 

Oferta sklepu obejmuje produkty do pielęgnacji twarzy, dłoni oraz ciała. Marka nie ogranicza się także tylko do produktów dla kobiet, a w zakładkach sklepu możemy znaleźć także kategorie z produktami dla panów. Marka oferuje także olejki eteryczne, produkty do kąpieli, włosów, a także świece i kosmetyki dla niemowląt nawet od pierwszego dnia życia.

Możliwość komentowania Marka Mokosh przyjazna każdemu została wyłączona